...

Postavy

11. února 2012 v 20:10 | Maxie Anne |  Postavy
Lidé
Lidi snad popisovat nemusím. každý jistě dobře ví, jak vypadají a jestli se mění na nějaké obludy.

Víly
přátelské a hodné bytosti, které mají křídla a jsou daleko lepší léčitelé než ostatní. Mají ovšem normální velikost lidí, nikoli 15 cm. to je jiný druh. Špičaté uši můžou, ale nemusí mít. Jo a mimochodem, křídla mají podobná motýlím.

Dračí lidé
Jsou výborní bojovníci. díky šupinám, které pokrývají většinu jejich těla jsou téměř (ale jen téměř) nezranitelní. Mjaí zvláštní žluté nebo zelené oči se zorničkami podobnými kočičím. Narozdíl od draků nemají křídla ani nechrlí plameny. a jsou to savci. Aby ale nedělali ostudu svému jménu, mají alespoň ocas. Nejsou příliš oblíbení, hlavně proto, že se jich mnoho ras bojí. Nedivím se.

Eraci
Mají křídla jako ptáci. Jsou vysocí, chytří a povýšení. Díky tomu se jen málokteří obtěžují s tím chodit do školy. Málokdo je má rád, protože oni nemají rádi skoro nikoho. Přesto se však najdou výjimky, eraci, kteří chtějí mít přátele. Těžko říct, jak je ale ostatní přijmou.

Vlkodlaci
Zapomeňte na nechutné krvelačné obludy z hororů. Lethinasští vlkodlaci jsou milá a mírumilovná stvoření (Pokud je nenaštvete. Modlete se, ať je nenaštvete.) Jsou velmi podobní lidem. Jen v noci při měsíčku.... Zampomeňte na obří nechutné krvelačné mutanty z hororů. Prostě a jednoduše se promění ve vlka. V normálního uvažujícího vlka, který je plně pod kontrolou. Žádné obří vraždící monstrum.

Upíři
Pokud jste si udělali obrázek Lethinasských vlkodlaků, jistě si umíte představit, jací jsou místní upíři. Ano, pijí krev. Ano, umí létat. Ano, nemají rádi slunce. Ne, nejsou to neskutečné rychlé a silné obludy, které na slunci shoří. Ano, jsou schopni toho přežít daleko více než lidé. Ne, useknutá hlava je zabije. Ano, nemají rádi česnek, dřevěné kolíky a stříbro. Ale asi česnek, ani stříbro je nezabije. (kolík do srdce zabije každého, nemyslíte?)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama