...

Únor 2012

Okolí

11. února 2012 v 20:18 | Maxie Anne

Altánek

Jezírko


Postavy

11. února 2012 v 20:10 | Maxie Anne |  Postavy
Lidé
Lidi snad popisovat nemusím. každý jistě dobře ví, jak vypadají a jestli se mění na nějaké obludy.

Víly
přátelské a hodné bytosti, které mají křídla a jsou daleko lepší léčitelé než ostatní. Mají ovšem normální velikost lidí, nikoli 15 cm. to je jiný druh. Špičaté uši můžou, ale nemusí mít. Jo a mimochodem, křídla mají podobná motýlím.

Dračí lidé
Jsou výborní bojovníci. díky šupinám, které pokrývají většinu jejich těla jsou téměř (ale jen téměř) nezranitelní. Mjaí zvláštní žluté nebo zelené oči se zorničkami podobnými kočičím. Narozdíl od draků nemají křídla ani nechrlí plameny. a jsou to savci. Aby ale nedělali ostudu svému jménu, mají alespoň ocas. Nejsou příliš oblíbení, hlavně proto, že se jich mnoho ras bojí. Nedivím se.

Eraci
Mají křídla jako ptáci. Jsou vysocí, chytří a povýšení. Díky tomu se jen málokteří obtěžují s tím chodit do školy. Málokdo je má rád, protože oni nemají rádi skoro nikoho. Přesto se však najdou výjimky, eraci, kteří chtějí mít přátele. Těžko říct, jak je ale ostatní přijmou.

Vlkodlaci
Zapomeňte na nechutné krvelačné obludy z hororů. Lethinasští vlkodlaci jsou milá a mírumilovná stvoření (Pokud je nenaštvete. Modlete se, ať je nenaštvete.) Jsou velmi podobní lidem. Jen v noci při měsíčku.... Zampomeňte na obří nechutné krvelačné mutanty z hororů. Prostě a jednoduše se promění ve vlka. V normálního uvažujícího vlka, který je plně pod kontrolou. Žádné obří vraždící monstrum.

Upíři
Pokud jste si udělali obrázek Lethinasských vlkodlaků, jistě si umíte představit, jací jsou místní upíři. Ano, pijí krev. Ano, umí létat. Ano, nemají rádi slunce. Ne, nejsou to neskutečné rychlé a silné obludy, které na slunci shoří. Ano, jsou schopni toho přežít daleko více než lidé. Ne, useknutá hlava je zabije. Ano, nemají rádi česnek, dřevěné kolíky a stříbro. Ale asi česnek, ani stříbro je nezabije. (kolík do srdce zabije každého, nemyslíte?)


Alicia Katarína

10. února 2012 v 19:12 | elea lethe |  Postavy
Alicia Katarína
žena
dračí člověk
bojovnice
je jí 16 let, narozeniny ale zásadně neslaví. v dětství měla blonďaté vlasy, které absolutně nenáviděla, ale díky "babským" radám je časem přinutila k hnědé barvě. zelených očí se ale nikdy nezabví (je presvědčená, že zelenooké blondýny jsou divné). je menší, z dálky ale vypadá vysoká.
narodila se jako jedním z rodu Kat. vždy chtěla být jako její starší bratr, silná a rychlá. jenže někdy okolo 12 let něco udělalo "cvak" a ona zatoužila po vědění. svého cíle stát se výbornou bojovnicí se sice nevzdala, to ale neznamená, že se nechce naučit cokoli nového. proto se vydala do lethinas, kde, jek doufá, ji přijmou takovou, jaká je.

Eressië

6. února 2012 v 17:51 | Maxie Anne |  Postavy
-Eressië
-Žena ♀
-Erak
-Historie
-Měří téměř 175 centimetrů. Je jí 17 let, avšak kdy spřesně se narodila netuší. Oblíbila si však 13.února a tak své narozeniny "slaví" v tento den.
-Má tmavé, lehce zvlněné vlasy a zeleno modré oči. Chladné oči. Je štíhla a celkem vysoká.
-Samolibá, pyšná, namyšlená. Pohrdá (téměř) všemi. Chytrá, rychlá, přemýšlivá. Věřte mi, to nejsou vždy kladné vlastnosti.
- Narodila se... narodila se. Každopádně byla v lese, když ji našli. Vyrůstala tak nějak se všemi. Vždy se trochu vymykala, neboť i přes to, že vždy byla taková, jak všichni očekávali, toužila po vzdělání. Eraci obvykle ve své pýše nemyslí na to, že se mají ještě co učit. Před třemi lety opustila domov ve snaze zjistit něco o světě sama, ale venku je příliš nebezpečno na to, aby mohla studovat. Proto se, s jakousi nelibostí, rozhodla vyhledat školu Lethinas a využít ji jako své útočiště.


Zdroje: © & ©

Saraja

3. února 2012 v 8:55 | saraja |  Postavy
Saraja
žena
víla :)
Léčitel
výška: 153 cm váha: 49 kg věk: 17 narozeníny: 12.9.1994 4,
barva vlasů: Měděná
očí: hráškově zelená
postava: štíhlá, má motlí křídla
chytrá, vtipná, přátelská
Narodila se v ne příliš bohaté rodině na venkově. Od malinka byla vedena k paktickému životu. Ve 14 pracovala v blízkém domě bohaté rodině. Dělala jim služku a přítelkyni jejich dcery staré taktéž 14 let. Jelikož si vydělala celkem dost peněz, rozhodla se investovat je do vzdělání a tak je tady.
http://pygar.deviantart.com/art/Lake-Fairy-92755857?q=boost%3Apopular%20fairy&qo=99

Arielle

3. února 2012 v 8:45 | arielle |  Postavy
Arielle
žena
vlkodlak
Léčitel
Arielle má dlouhé tmavé vlasy a modré oči. Je vysoká, štíhlá a podivně bledá.
Je společenská a má spoustu přátel. Ráda hloubá nad podstatou věcí a jejich důsledky.
Narodila se v lesní jeskyni, kde ji vychovali vlci a tajemný lesní národ - nejspíš Keltové. Po jejich tajemném odchodu se rozhodla rozvíjet léčitelský talent, který v ní národ viděl.