...

Přihlášení

12. ledna 2012 v 15:04 | elea lethe |  Okolo lethinas
1, jméno postavy
2, pohlaví
3, rasa
4, obor (Léčitel, Jazyky, Matematika, Vědy, Historie, Rasologie (něco jako zoologie) Bojovník)
Obor určuje, jak bude postava trávit svůj volný čas. Například jestli cvičí v tělocvičně, nebo počítá kapky potu, či si hledá původ slova tělocvična.
3, nějaké informace (výška, váha, věk, narozeníny...)
4, vzhled (barva vlasů, očí, postava...)
5, charakter (chytrý, zamlklý, společenský...)
6, životopis (místo narození, život, škola)
7, fotka nebo obrázek postavy (zdroj!!)

přihlášky zasílejte na mail elealethe@gmail.com nebo napište do komentářů.

příklad přihlášky:
Janička
žena
člověk
Bojovník
věk: 25
Janička má dlouhé černé vlasy a hnědé oči. Je spíš malá a štíhlá. Nosí černé náramky.
Netráví příliš času ve společnosti, raději je sama. Přátel nikdy nemá mnoho, jen jednoho nebo dva. Někdy je příliš aktivní a ostatní ji nechápou.
Narodila se v Periferii Jádra, kde žila se svou matkou a otcem do 16 let. Tehdy odešla do služby k čarodějnici Tereze do služby. Nyní se rozhodla jít na tuto školu a naučit se bojovat.
(zdroj: http://titusboy25.deviantart.com/gallery/?offset=72#/d26c341)

rasy:
V Lethinas nežijí jen lidé. Zdaleka ne. Mimo nočních můr a šílených oblud tu žije mnoho civilizovanějších bytostí. Do školy Lethans chodí tyto:
Lidé.
Lidi snad popisovat nemusím. každý jistě dobře ví, jak vypadají a jestli se mění na nějaké obludy.
Vlkodlaci.
Zapomeňte na nechutné krvelačné obludy z hororů. Lethinasští vlkodlaci jsou milá a mírumilovná stvoření (Pokud je nenaštvete. Modlete se, ať je nenaštvete.) Jsou velmi podobní lidem. Jen v noci při měsíčku.... Zampomeňte na obří nechutné krvelačné mutanty z hororů. Prostě a jednoduše se promění ve vlka. V normálního uvažujícího vlka, který je plně pod kontrolou. Žádné obří vraždící monstrum.
Upíři.
Pokud jste si udělali obrázek Lethinasských vlkodlaků, jistě si umíte představit, jací jsou místní upíři. Ano, pijí krev. Ano, umí létat. Ano, nemají rádi slunce. Ne, nejsou to neskutečné rychlé a silné obludy, které na slunci shoří. Ano, jsou schopni toho přežít daleko více než lidé. Ne, useknutá hlava je zabije. Ano, nemají rádi česnek, dřevěné kolíky a stříbro. Ale asi česnek, ani stříbro je nezabije. (kolík do srdce zabije každého, nemyslíte?)
Víly (případně polovíly).
přátelské a hodné bytosti, které mají křídla a jsou daleko lepší léčitelé než ostatní. Mají ovšem normální velikost lidí, nikoli 15 cm. to je jiný druh. Špičaté uši můžou, ale nemusí mít. Jo a mimochodem, křídla mají podobná motýlím.
Dračí lidé.
Jsou výborní bojovníci. díky šupinám, které pokrývají většinu jejich těla jsou téměř (ale jen téměř) nezranitelní. Mjaí zvláštní žluté nebo zelené oči se zorničkami podobnými kočičím. Narozdíl od draků nemají křídla ani nechrlí plameny. a jsou to savci. Aby ale nedělali ostudu svému jménu, mají alespoň ocas. Nejsou příliš oblíbení, hlavně proto, že se jich mnoho ras bojí. Nedivím se.
Eraci.
Mají křídla jako ptáci. Jsou vysocí, chytří a povýšení. Díky tomu se jen málokteří obtěžují s tím chodit do školy. Málokdo je má rád, protože oni nemají rádi skoro nikoho. Přesto se však najdou výjimky, eraci, kteří chtějí mít přátele. Těžko říct, jak je ale ostatní přijmou.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Elea Lethe Elea Lethe | 27. ledna 2012 v 19:07 | Reagovat

děkuji Hedvik za přihlášení :D

2 ama ama | Web | 12. května 2012 v 18:34 | Reagovat

mnohokrát se averat omlouvám, a děkuji za přihlášení. pokud sem tedy ještě někdy zavítáš...

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama